GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrik 6423266
nr 642 3266
Tallrik
Kina, 1800-tal, diameter: 23
Kondition: nagg
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 maj 2010
kl 18:22:35
250 kr
300 kr
350 kr